| Den30 a întrebat:

am sters de pe fackebook o prietena si am vrut sa o bag inapoi dar o caut si nu o gasesc si nici ia nu ma mai gaseste ce sa fac?

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Cel mai usor sa te gaseasca da-i adresa de mail, cu ea te poate gasi pe facebook ori prin link-ul tau de profil.

| EmmaShefferd a răspuns:

Cand nu v-a gasiti.cel mai simplu este ca una din voi sa copie linkul de la pagina de faceb personala...si sa o dea celeilalte..asa ea dand click ajunge direct unde trebuie fara sa caute :d happy end!

| AlexNet74 a răspuns:

Facebook-ul va uraste rolling on the floor

| Den30 explică:

Mltumesc

| Den30 explică:

Nu am adresa ei de mess