| anonim_4396 a întrebat:

am telefonul Samsung Galaxy S. si nu pot sa ii gasesc satelitii pentru GPS. am incercat tot felul de metode, am updatat la 2.3.3, am instalat COpilot, Igo si tot degeaba. a mai patit cineva la fel? multumesc!

2 răspunsuri:
| Bimmer a răspuns:

Din pacate...il activez si pe ala...si tot nu mergesad chiar nu stiu ce are. am mai avut si HTC-uri dar mergeau brici. m-am plictisit de HTC pentru ca am avut 3 modele. Dar am sa trec la HTC inapoi pentru ca sunt o firma foarte serioasahappy

| andrei0417 a răspuns:

Trebuie sa activezi satelitul din bara de sus de pe ecranul principal
este o imagine cu un satelit