| AAAdelin a întrebat:

AM intrat azi pe youtube ca sa gasesc niste teme cat mai realiste pentru ICS, pentru telefonul meu, Samsung galaxy gio, si am vazut un video in care cineva avea ICS 4.0.4 instalat, si ii mergea chiar bine.
Cine a mai incercat ca sa isi dea update, cat de periculos e si, dupa ce instalez ICS, nu mai pot reveni la 2.3.3?
Daca o sa ruleza bine pe 800 MHz si 280 MO RAM?

Si o ultima rugaminte : de unde se poate downloada si ce pasi trebuie urmati?

1 răspuns:
| Auditore_Mario_1994 a răspuns:

Procesorul tau nu suporta Android ICS. Este imposibil sa instalezi ICS. Imi pare rau.