| Schurrle2809 a întrebat:

Salut, am trimis si eu un telefon in garantie, principala problema pentru care l-am trimis e ca imaginea se vedea blurata uneori...
Momentan am primit asta ca reclamatie
""reclamatie client:LCD monitorbig grinisplay color error/abnormal colors LCD monitor:Abnormal lines on screen, trimis in cutie originala fara accesorii, ambalat necorespunzator, carcasa zgariata, capac spate la mufa jack fisurat, mufa alimentare deteriorata, la verificare integritate display, afiseaza imaginea blurata""
Telefonul nu era zgariat asa cum scrie, avand in permanenta husa si folie de sticla, Inca nu am primit un verdict, si ma intrebam daca am vreo sansa sa mi-l faca cu reclamatiile respective, telefonul a avut o singura cazatura, avand si folie de sticla si husa.
Multumescc.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pînă marti toti sunt in vacantă, de marti incepe lumea munca, o sa te sune ei marti sau miercuri sa te informeze ce trebuie schimbat.