| botz123 a întrebat:

Salut am un Acer aspier one l-am loat de apoape 3 saptamani de pe okazii era aproape new cutie acte tot la el n-am avut nici o problema cu el, dar astazi am bagt o melodie pe youtube si s-a oprit boxele. Acum daca vreau sa functioneze trebuie sa dau o palma la difuzor dar merge cateva secunde si dupa aia se opreste iar sonorul.Ce e de facut o fi scurt ceva de genu? ajutati-ma va rog mult

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ce ai loat?laughing

| botz123 explică (pentru ombladon):

Adica

| ombladon a răspuns (pentru botz123):

Adica se scrie luat nu loat...

| botz123 explică (pentru ombladon):

Eu am postat asta sa ma ajutati ce sa fac cu laptopu nu sa ma criticati, sa stii ca sunt 'singuru' care a gresit in ortografie