| maniacutz2003 a întrebat:

Salut am un Allview p9 energy s. E bun telefonul? Se merita 900 de lei? Alta întrebare: mi-a apărut asta cum fac sa intru din nou în ea? https://s10.postimg.org/sw5icnem1/Screenshot_20180306-20 0846.png

3 răspunsuri:
| Ediy2003 a răspuns:

Poza pe care ai pus-o reprezinta ecranul blocat. Unde doresti sa intri?

| maniacutz2003 explică (pentru Ediy2003):

Nu e ecranul blocat. Apare intamplator, as vrea sa intru eu acolo dar nu stiu cum

| Ediy2003 a răspuns (pentru maniacutz2003):

Mhm. pare a fi o aplicatie instalata. Daca nu este asta incearca un restart, ultima varianta reprezentand-o restartul din fabrica (! Fă backup!)