| floryn05 a întrebat:

am un aparat foto digital. BenQ dc c1430.si nu situ de ce nu filmeaza hd am cumparat un card de memorie de 4 GB clasa 2 dar tot nu pot sa bifez filmarea HD stiti cumva din ce cauza.dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| vlad93fcv a răspuns:

Salut, din ce stiu trebuie card de memorie SDHC de minim clasa 10. Eu mi-am cumparat o bucata de pe eMAG la aceeasi camera ca si a ta si sunt extrem de multumit de el. Uite aici link http://www.emag.ro/......SFSD08XC10

| floryn05 explică (pentru vlad93fcv):

Si cum se procedeaza daca,,, comand de la eMAG online livreaza la domiciliu sau prin posta

| vlad93fcv a răspuns (pentru floryn05):

Iti faci cont, completezi datele personale dar exact ca in buletin. numele, prenumele, adresa. dai comanda si iti vine prin curier rapid. adica livrare la domiciliu. tipul iti inmaneaza pachetul, completeaza fisa de primire si asta e tot. Iti recomand sa plates "la ramburs" adica in momentul in care vine cu pachetul ii dai banii in mana. asa esti mai sigur. In rest ai factura, certificat de garantie. tot ce trebuie happydaca mai ai nevoie de detalii lasa-mi un pm cu id-ul.

| floryn05 explică (pentru vlad93fcv):

Salut.am coandat unul dupa eMAG de 4GB clasa 10 crezi cam-i va merge filmara HD

| floryn05 explică (pentru vlad93fcv):

Salut am comandat de la eMAG un card de 4GB clasa 10 crezi cam-i va merge filmarea HD.

| vlad93fcv a răspuns (pentru floryn05):

Nu conteaza capacitatea ci doar clasa si sa fie SDHC. happy daca e asa, va merge!