| Queensisjdne a întrebat:

Salut,am un Asus TUF fx505dt si dupa ce am actualizat windows-ul nu se mai aude bine jack-ul,conectez boxele prin el si se aude infundat,fara bass zici ca ascult la telefon muzica nu la boxe asa se aude, ce sa fac?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste driver-ul de sunet original, dat da firma producatoare, care are corectii in programul de redare.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Baga nasul prin setari, nimic deosebit. Mai face figuri uneori dupa update, ce sa ii faci...

| Ion9687 a răspuns:

Ai mai incercat si cu alte boxe?

| Queensisjdne explică (pentru Ion9687):

Pe boxe bluethoot merge, prin jack doar boxele astea le am ca sa incerc