| icsuleasca a întrebat:

Am un Blackberry 9300 si e frustrant ca nu pot avea pe el decat internet de la wi-fi si voiam sa va intreb ce alte oferte de internet pe mobil stiti la cosmote? Eventual si la frog, desi nu prea as vrea sa imi schimb numarul de telefon. As vrea optiunea sa fie pe cartela, ca la abonamente depasesc mereu. Pe net nu gasesc prea multe informatii asa ca v-as ruga sa-mi dati cateva informatii. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activeaza-ti Web'n'walk la 3 euro si cand iti zice ca intr-o zi iti expira tu dezactivezi internetul (trimiti sms la 969 cu D WNW si te descurci) in pen-ultima zi ( ca sa nu iti ceara mai mult) eu asa am facut! Bafta! Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca nu iti pot da setari automate da-mi mesaj privat ca te rezolv eu!

1 răspuns: