| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon mobil, insa nu sunt inca 100% hotarat pe ce marca si ce model sa ma axez, asa ca va cer voua celor mai experimentati decat mine sfaturi.
Mai intai de toate as vrea sa gasesc marca care fabrica cele mai performante telefoane mobile, pretul nu se ia in calcul. Apoi de la marca respectiva modelul cel mai bun si sofisticat.
Ei... Din ce am citit eu, multi spun despre firma Apple ca este o firma americana si ca aceasta firma cumpara piese de la alte brand-uri si acele piese le asambleaza sub forma unui telefon intr-o fabrica chinezeasca, ca sa-i spun asa. Foarte multa lume il ridica in slavi pe Samsung, o fi oare asa de bun Samsung, o fi oare Samsung marca de telefoane mobile care fabrica cele mai cele perfecte telefoane si cele mai performante?
O alta problema am lamurit-o mai de mult, legat de soft-ul telefoanelor mobile, stiu stiu, Android-ul este cel mai bun soft pentru un telefon mobil creeat vreodata.
Deci in mare eu vreau sa gasesc, marca de telefoane mobile care fabrica cele mai performante si cele mai bune telefoane mobile, pretul nu se in calcul.
Raspunsului cel mai concret si cel mai explicit ii dau funda nu doar in aceasta intrebare...

Răspuns Câştigător
| Alcs a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung Galaxy Ace este super telu are sistemul de operare Android 2. 3, camera de 5 mpx si multe altele plus ca are un pret destul de bun.

2 răspunsuri:
| King_Iulian_1977 a răspuns:

Adica tu vrei un ferrari dar nu stii sa conduci.

| biabyby23 a răspuns:

Eu iti spun sa iti iei un iphone 5! Eu il am si este super si ce este belea e ca nu poate sa ia virusi!