| GaBYBrb a întrebat:

Am un cablu care are la ambele capete mufe jack doar ca un capat este verde iar celalat albastru.La ce e bun?

Răspuns Câştigător
| fldany2013 a răspuns:

Pentru multe lucruri este bun ex : microfon (dela de concerte ), daca ai TVTUNER sa conectezi sonorul si la multe altele! Funda?

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Este exact ce îmi trebuie mie la căştile wireless ca să le pot folosi ca si căşti cu fir pentru că sunetul este mult mai bun din punct de vedere calitativ atunci când folosesc firul. Din păcate firul meu s-a rupt tongue

| RC33 a răspuns:

Pentru aconecta un monitor/tv lcd la PC... Culorile sunt puse ca sa stii unde vine fiecare, dar nu conteaza daca e pus albastru la verde sau invers.