| Freerun_Erick_1998 a întrebat:

Salut, am un calculator cu 3GB ram, placa video Nvidia 3gb si procesor de 3 ghz si as vrea sa ma ajutati cu niste setari pentru SA:MP pentru a avea mai mult fps, eu am cam 40-50fps ceea ce nu e normal, zic eu.

2 răspunsuri:
| GennJayJay10 a răspuns:

SI eu am 8GB de ram Placa tot nVidia dar 2gb cu procesor de 3, 3 dar sa iti spun cum sta treaba placamea video e un GT GeForce 520 ceea ce o face una din cele mai slabe din cate spui tu acolo inseamna ca ai un 630 Gt ce nu difera foarte mult de a mea asa ca daca ai fps-urile alea este foarte normal Niste detalii cu componentle de pe pc(cu tot cu numele lor ar fi mai util) poate pot sa iti spun si o configuratie de setari

| LaurBNS a răspuns:

Vă aşteptăm pe www.kronex.ro! Server SA:MP RPG.KRONEX.RO!