| Ursu_Razvan_1994 a întrebat:

Salut am un decodor de la romtelecom si cam de aseara a pornit un bazait in el insuportabil....deci e functioneaza bine nu are probleme dar bazaie sau fasaie ceva in el de numa numa! pleasee help! da funda pentru cea mai rapida si explicita solutie!

Răspuns Câştigător
| BencheaAdelin a răspuns:

Chiar nu stiu ce are si eu am dolce dar nu am patit asta la mine nu mai fuctiona bine asa ca am sunat la ei au venit si l-au inlocuit gratis.

1 răspuns:
| Ursu_Razvan_1994 explică:

Din prostie l-am invelit cu un prosop sa vad cum reactioneaza la caldura si dupa aprox 10 min s-a oprit din bazaiala.dar daca iau prosopul si se raceste putin iar incepe.