| xSega a întrebat:

Am un Allview X3 Soul Lite si de aseară difuzorul de pe spate bazaie cand dau la o melodie, când pun căștile la fel face, se aude bazait in ele, iar în timpul unu apel pe difuzorul de pe fata nu se aude nimic, stie cineva de la ce este?

Răspuns Câştigător
| Eva17 a răspuns:

Si prietenei mele i s-a intamplat la fel, numai ca are X2.Cred ca e clar ca s-a stricat difuzorul.Din pacate, telefoanele Allview nu sunt atat de bune si au un procesor mai lent.Trebuie sa te duci sa il repari, insa reparatia poate costa chiar si cat un telefon nou (in functie de situatie)