| thereisallama a întrebat:

Prin august mi s-a ars monitorul.Inainte sa se arda scotea un bazait ciudat, in fine... l-am dus la reparat, a fost reparat iar reparatia a tinut cam o luna ( inainte sa se strice bazaia ). Ma rog, l-am dus din nou...( a venit chiar ieri de la reparat ). Ieri a venit, azi l-am pus happy Eh, acum, cand ii dau drumu` bazaie asa, mai incet, la vreo 1 min dupa ce l-am pornit se opreste din bazait si merge fara probleme. Oare ce are?
PS: FUNDA! [sorry de categorie]

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un contact este inperfect. Era normal ca dupa reparatie sa ti se acorde o garantie. Ar trebui sa-l duci inapoi.

| thereisallama explică (pentru Salontanul):

Reparatia a fost facuta cum s-ar zice "la negru"... Dar am incredere in omul care a facut-o. Ultima oara mi-a zis ca s-a dezlipit doar o chestie din cauza a nu stiu ce diferente de temperatura. Altceva poti sa-mi spui?

| Salontanul a răspuns (pentru thereisallama):

Pai, n-am ce-ti spune. Asta numai cineva care vede, cu lupa.