| alexbzalex a întrebat:

Salut, am un Dell vostro 1015 si am o problema. Dupa ce il aprind indiferent ce fac pe el la un timp anume cam o ora se blocheaza si nu mai pot face nimic pe el trebuie sa il inchid iar daca se intampla sa se blocheze in timp ce ma uit la un film sau ascult muzica scoate un bazait. Imi puteti da cv sugestii?

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Eu zic sa luati un soft specializat care va va afisa temperaturile, Recomand Core temp speed fan si mai sunt si altele, de cat timp aveti leptopul s-ar putea ca pasta termoconductoare sa se fi uscat si sa intre in protectie termica, Verificati si coolere sa fuctioneze cauza nu este 100% dar in mare parte cam pe aici se invarte e greu de spus pana nu il supui unor teste viguroase.

| alexbzalex explică:

Laptopul il am de aprox 2 ani

| alexbzalex explică:

Laptopul il am de aproximativ 2 ani