| Moraru_Marian_1993 a întrebat:

am un dvd player Samsung p370 cu unitatea optica defecta si as vrea sa o schimb cu alta functionala....se potriveste de la orice alt dvd player sau trebuie neaparat pentru acest model?

2 răspunsuri:
| Moise_Cristian_1985 a răspuns:

Fiecare serie de DVD player are optica dedicata, din cauza mufelor, cauta optica cu aceeasi serie, gasest de pe un alt DVD player cu alte defectiuni.

| Moraru_Marian_1993 explică (pentru Moise_Cristian_1985):

Pai la asta ma gandeam si eu dar voiam sa stiu daca se potrivea de `la orice dvd player... oricum mersi mult.