| parabuc a întrebat:

Salut.
Am un Fujitsu EsPRiMO P5730 E-staR 5.0 si as vrea sa stiu daca suporta INTEL CORE 2 QUAD Q9450 Processor 2. 66GHz 12MB FSB 1333 Desktop LGA 775 CPU sau ce alte procesoare din Q poate suporta si daca suporta placi video ddr5 gen GIGABYTE GeForce GTX 750 Ti OC2 WindForce 2X 2GB DDR5 128-bit sau GIGABYTE GeForce GTX 950 WindForce 2X OC 2GB DDR5 128-bit.
Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Http://www.usedcomp.de/pdf/Fujitsu-Esprimo-P5730-EStar5-Datasheet.pdf
Suporta toate procesoare din seria Q.
Poti monta fara probleme acel GTX 950... dar iti trebuie alta sursa!

http://www.pcgarage.ro/surse/corsair/new-vs-series-vs450/

| parabuc explică (pentru CPAElites):

Multumesc.

| parabuc explică (pentru parabuc):

Poti sa imi spui ce HDD suporta?
As vrea sa cumpar de 1tb sau 2

| CPAElites a răspuns (pentru parabuc):

Man...Poti sa pui orice hard disk vrei.