| maniac a întrebat:

Salut, am un hdd pentru xbox 360 si pe el au mai ramas cateva jocuri si cand incerc sa le joc imi spune sa insertez dvd-ul cu jocul respectiv dar nu am jocurile respective, ce as putea face? FUNDA

2 răspunsuri:
| maniac explică:

Pai eu am si jocurile complete ca imi scrie acolo "installed game" si imi scrie 5.6gb sau 6.4 depinde de joc stii

| 1Q a răspuns:

Pai ce ai u pe hdd sunt salvarile de la jocul respectiv nu ii tot jocu complet, de exemplu daca ai jucat GTA4 si ai facut misiune ti so salvat in hdd da asta nu inseaman ca tot jocu este acolo, casa le joci iti trebuie CD cu jocruile respective daca nu le ai nu poti juca