| Adrian926a a întrebat:

Salut, am un xbox 360, am un cont de xbox live si am cumparat de pe g2a niste coduri de jocuri, am descarcat jocurile respective am dat redeem code, jocul merge. Daca vreodata voi sterge hdd-ul si dupa ma loghez din nou cu contul precedent, jocurile care le-am descarcat cu acele coduri vor ramane ca si cumparate si pot sa le dascarc din nou?

Răspuns Câştigător
| Urlueala_Vlad_1985 a răspuns:

Da
Am avut o problema la xbox l-am reparat si dupa m-am logat din nou la cont si au mers toate jocurile

| Adrian926a explică (pentru Urlueala_Vlad_1985):

Super, mersi mult de raspuns

1 răspuns: