| SebbyHere a întrebat:

Am un Htc M8, se misca foarte bine, dar am 2 probleme.

1. Tine foarte putin bateria. (ex. seara pe la ora 22:00 am 60% si dimineata pe la 10 am 40-35%) in conditii de dat un scroll pe facebook si trimis unu-doua mesaje.

2. Are momente cand nu mai vede cartela SIM si pierd semnalul.

Stiti cum sa rezolv? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Salut!
Te sfatuiesc sa mergi maine dimineata la firma de unde l-ai cumparat si o sa rezolve ei problema, o sa-l trimita in service daca e cazul!

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

1. Poate ai aplicatii deschise.

2. Cand sunt momentele astea? Trebuie sa o introduci foarte precis mai ales daca ai taiat-o.