| roby223 a întrebat:

Salut am un Huawei p9 lite si vreau sa stiu daca pot sa intru si sa ii deblochez Bootloader-ul fara sa folosesc un Pc?

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

La Huawei este mai compilcat. Trebuie sa-ti faci un cont pe site-ul lor sa introduci datele care ti le cer ei despre telefon ca mai apoi sa-ti trimita ei codul de deblocare al bootloader-ului.

| roby223 explică (pentru Rommeo):

Sti cumva si pe ce site?

4 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Uite aici, vezi ca ai un buton de unlock bootloader dai pe el si urmezi instructiunele de acolo.
unlock bootloader