| Denis06 a întrebat:

happy
Am un iphone 4 si as dori sa il schimb cu un telefon(nu nou) care sa valoreze cam la fel poate cu vreo 200 de lei in plus maxim. Aveti ceva recomandari? Funda celor mai bune recomandari.

Răspuns Câştigător
| TheBoY a răspuns:

Pai faci un calcul acum un iphone 4 costa in jur de 500-600 de lei sau mai mult, in functie de cum arata, deci iti poti lua urmatoarele:
-Samsung galaxy s advance(poate primesti tu o diferenta de 100 de lei)
-Samsung galaxy s2(costa in jur de 600-800 de lei, eu mi-am luat la 700 de lei)
-Samsung galaxy note1(costa in jur de 700-800 de lei)
-iphone 4s(costa in jura de 800 de lei)
-LG OPTIMUS LIFE L-02E(costa in jur de 900 de lei)
-HTC one s(costa in jur de 800 de lei)

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La 300+ lei schimbai cu iphone 4s.

| Anastasia1997 a răspuns:

Incearca sa lasi un anunt pe site. urile astea care sunt acum la moda precum :tocmai.ro \, eMAG :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anastasia1997):

EMAG este dita' magazinul. Nu are treaba cu tocmai.ro, ei sunt magazin de vanzare, nu site-uri de second-hand. Poate pune mesaj pe tocmai, mercador, okazii sau regie live. Cum reusiti sa le confundati pe una cu alta, avand si acces la net?