| Idunna2888 a întrebat:

Am un iphone 5s. Eram pe Facebook si dintr-o data se inchide telefonul pentru cateva secunde dar isi revine. Dupa cateva minute am intrat in galerie si am vazut ca toate pozele mele nu mai erau dar apoi usor usor au revenit cateva. Aveam 4000 de poze si in momentul de fata am numai 300. L-am inchis, l-am deschis si niciun rezultat. Ce sa fac?

1 răspuns:
| JustRoby a răspuns:

E posibil sa-l fi scapat undeva, candva, eu mi-am scapat S6 si de la acel soc mi-a amestecat tot inventarul, eu te sfatuiesc sa folosesti google photo de acum incolo deoarece ai un backup la poze, chair nu cred ca mai ai ce face decat sa speri ca mai sunt salvate pe hard si vor revenii.