| adriano_4529 a întrebat:

Am un iPhone 5s si nu stiu de ce sus in loc de 3G imi apare un E ( Datele Mobile) ma poate ajuta cineva?
Multumesc frumos!

1 răspuns:
| miTzuliK93 a răspuns:

Asta pentru ca trebuie sa fii perseverent in ceea ce priveste 3G-ul. Cand vrei sa le activezi pe amandoua trebuie sa activezi de mai multe ori 3G-ul singur. Am un iPhone 3G si mai intampinam problema asta cand le activam pe ambele ca sa pot naviga pe internet.

Instaleaza-ti SBSettings. Tragi in jos din susul ecranului si-o sa le ai pe astea 2, plus altele, la indemana.