| User2004 a întrebat:

De ce nu imi merg datele mobile?
Adica in primele cateva secunde imi apare ca sunt active, apoi dispare si imi arata ca sunt offline.
Este ceva din setari? Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Nu cred ca este din setari

| User2004 explică (pentru octav005):

Am vazut pe YouTube si tot e din setari, dar nu imi merge... Am un Samsung. happy

| octav005 a răspuns (pentru User2004):

Pai nu stiu. tine si tu apasat pe date mobile si vezi poate apare vreo optiune avansata. s-au din setari.

| CbCx a răspuns:

Închide și deschide telefonul dacă nu ai făcut asta până acum sau activează datele mobile chiar din setări nu din bara de sus.