| andreigustaviol a întrebat:

Salut, am un iphone 6 si nu ma lasa sa bag aprenta zice failed mereu cand dau sa bag, help, dau funda.

3 răspunsuri:
| TTSP a răspuns:

Salut! Prima dată îți recomand să cureți bine butonul pe care e pus senzorul. Dacă tot nu merge, pune o aplicație cu care poți verifica daca senzorul funcționează sau nu. Dacă tot nu merge, înseamnă că senzorul e stricat. Sper că te-am ajutat în această problemă.

| Anairda31 a răspuns:

Nu îți detectează amprenta sau?

| SharonS a răspuns:

Mi se întâmpla și mie, ai grija ce deget folosești și apasă bine pe buton