| Xxboom a întrebat:

Am un iPhone se achiziționat acum un an si la capacitatea bateriei scrie,, 89% din uzura bateriei" el se descarcă foarte repede 5% in doua minute, am un prieten cu un iPhone 6 si la uzura bateriei scrie 81% si se descarcă mult mai greu,ce soluție aveați in afară de a schimba bateria, ma gandesc ca este vreun virus ceva nu l-am mai resetat de acum 6 luni

1 răspuns:
| mucificatorul201 a răspuns:

Instaleaza avast security 360 si daca tot nu merge inseamna ca ti s-a stricat telefonul