| nosferatu a întrebat:

am un ipod clasic de 80 gb l-am tinut mai mult conectat la pc. dupa asta cand am vrut sa il aprind imi apare marul pe ecran dupa se stinge ecranul si iar apare marul si tot asa. il pun la incarcat nimic tot asa face. stie cineva ce poate sa aiba?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Posibil sa fie in dfu mode (ecran negru…. ramai si fara baterie…) cupleaza la PC si zi-mi ce scrie in balonasul care apare in dreapta jos…cum il recunoaste? daca il recunoaste…. daca nu il recunoaste tine apasat pe power +home pana iti apare marul pe ecran si il lasi asa pana se deschide sau intra in recovery mode. daca nu apare nimic pe display dupa power+home sau doar power cuploeaza ipod-ul la incarcator si lasa-l 20 minute dupa care incerci iar sa-l deschizi! Sa-mi zici daca i-ai dat restore pana acum. Daca "da " ne chinuim degeaba.Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau am un ipod si nu stiu ce are de nu se concteaza la caculator stie cine va sa imi esplice?