| 999_6366 a întrebat:

Salut, am un ipod touch si nu reusesc sa ma conectez la internet, gasesc semnalul de wi-fi si ma conectez dar cind intru pe pagina web imi spune ca nu este internet, am intercat la alt cineva acasa si merge totul bine, si asta inseamna ca nu e de la ipod dar e de la router, am umblat prin setup la router si cred ca am schimbat ceva si acum nu mai merge, cum pot sa aranjez lucrurile ce trebuie sa fac ca sa mearga ipod-ul, cu notebook-ul ma pot conectat, dar la notebook nu e wi-fi, e wireless, ajutati-ma va rog, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LukaVocaloid a răspuns:

Wi-fi si wireless-ul nu erau acelasi lucru ma rog atunci cand vrei sa te conectezi la net iti apar 2 chesti unu cu wpa si unu cu wpe ma rog tu trebuie sa te conectezi la wpa ca la celalalt nu merge incearca asa daca nu merge nu stiu