| DenisBoss92 a întrebat:

Am un laptop Asus X55C si as vrea sa va pun trei intrebari legate de acest laptop. Sper sa rasunda doar cei care stiu sigur si sunt experimentati.http://www.cel.ro/......gb-hdmi-l/ Acesta este laptopul
1. Daca vreau sa adaug 4GB ram, pot sa pun de ce frecventa vreau eu? Adica de exemplu de 1600 de mhz?
2.http://www.emag.ro/......D7Z7CBBBM/ Este compatibila aceasta memorie cu laptopul meu?
3.Pot sa schimb procesorul laptopului

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Felicitari, ai o petarda de laptop! Zi mersi ca inca mai merge...
1. Poti sa adaugi de ce frecventa vrei tu, doar ca trebuie' sa scoti ramul pe care il are deja. Nu de alta, dar are UN SINGUR SLOT!
2. Teoretic, da. Cu conditia sa scoti memoria pe care o ai deja, cum ziceam mai sus.
3. In principiu, nu.

| DenisBoss92 explică (pentru KodrutZ):

De unde stii ca are un singur slot?

| DenisBoss92 explică (pentru DenisBoss92):

Gata am gasit

| KodrutZ a răspuns (pentru DenisBoss92):

Fiindca stiu sa citesc. Tu nu stii sa citesti? Scrie fix in pagina de la Cel pe care ai dat-o tu!