| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un laptop de gaming Asus fx502vd (i5-7300hq, ssd Samsung 860qvo 1tb, 1050 gtx etc...) la el am un mouse Logitech g502 hero (prin cablu) iar cand misc mouse-ul se aude un bazait ciudat in laptop, nu din difuzoare. E normal?

1 răspuns:
| Illuminati2016 a răspuns:

Cred ca da ca si eu am un prieten cu Asus si tot asa se aude, eu si eu am Asus cu AMD si nu se aude, cel putin nu am auzit, ca il folosesc cu un HDD in rack extern si acopera orice sunet