| goofykkt a întrebat:

Salut,am un laptop Dell inspiron N5110 caruia tocmai i s-a dus display'ul, iar cei de la Dell m-au trimis la un service aici in oras.
Exista vreo posibilitate sa vad daca tehnicianul de acolo mi-a pus un display original sau vreo chinezarie fara sa desfac laptoul?

Răspuns Câştigător
| AxelBv a răspuns:

Nu poate sa iti puna o chinezarie. Pune mana pe plasticul carcasei si al display-ului si vezi daca difera textura.

| goofykkt explică (pentru AxelBv):

Multumesc ii ok display'ul am cautat seria ce era pe suplimentul certificatului de garantie si am vazut ca mi-a pus unu produs de Dell

1 răspuns: