| darklord389 a întrebat:

Am un laptop Dell Latitude 131l si acum 2-3 zile i-am reinstalat windows-ul. Dupa reinstalarea windows-ului am observat ca memoria video totala a laptopului este de 16mb, iar memoria dedicata este de 0mb (imi apare n/a). Inainte de reinstalarea windows-ului aveam memorie totala de cam 350mb(aproximativ, oricum 300mb aveam sigur), si memorie dedicata de 128mb.Stiti de ce mi s-a intamplat asta, si cum pot obtine memoria pe care o aveam inainte? Dau Funda! big grin
P.S: Aveam acelasi windows inainte (windows 7 ultimate).

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca-i drierul video, pai cum vrei sa vada?

| AndreyFsk a răspuns:

Reinstaleaza-l iarasi, este o eroare de-a pc-ului, nu vede placa video.

| darklord389 explică (pentru AndreyFsk):

L-am reinstalat... degeaba