| 3Poid a întrebat:

Salut am un laptop Fujitsu Siemens Amilo pro v3515 si am sus 4 butoane negre (deasupra tastaturii). Va rog sa imi explicati si mie fiecare buton in parte ce sunt si la ce folosesc?

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Pai hai sa o luam asa :

Primul buton vezi ca are un pliculet pe el, ala este pentru deschiderea mailului, iti trebuie un program ca sa-ti functioneze, parerea mea este ca e cam inutil butonul ala.
al 2-lea are notat pe el un cerc cu litera i, daca il apesi ti se va deschide browserul de internet.
al 3 lea buton este pentru activare dezactivare placa de retea wireless, daca laptopul este conectat la un router poti sa-ti opresti-pornesti conexiunea de net de la butonul ala
si ultimul este de pornit-oprit laptop.