| GabrielStefan a întrebat:

Salut, am un laptop HP Compaq 6910p. Este compatibil cu Windows 8? Am 2 gb ram, 2 ghz core 2 duo Intel, 384 mb placa video. Si driverele sunt compatibile?

2 răspunsuri:
| dragos1294 a răspuns:

Compatibil este cu Win8, cel mai bine zic eu cu versiunea x32 a Win8, pentru toate driverele intra pe hp.com si vezi daca are drivere compatibile pentru Win8. De obicei de la Win 7 driverele se descarca automat, dar nu vin insotite cu soft-urile de la producator.

| Alexnoname a răspuns:

Cred ca da.