| Tonie_Alin_1998 a întrebat:

Am un laptop HP Compaq CQ56 si nu ii mai merge camera video.....am tot descarcat Adobe flash player dar degeaba.....sau am cautat un driver.dar nu stiu de care! Are 32-bit Operating System..Va rog dati un link cu un driver sau ziceti orice alta metoda ca sa fac camera! DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| Sebastian11x1 a răspuns:

Frate,cauta si descarca driver genius, ala o sa scaneze si o sa descarce orice driver vrea muschiul lui laptopul tau. daca nu intra pe pagina oficiala de la HP si descarci drivere

| Tonie_Alin_1998 explică (pentru Sebastian11x1):

Am cautat pe pagina oficiala la HP dar nu gasesc...da un link daca poti cu driverul...laptopu are 32 bit si camera e HP webcam-101

| Tonie_Alin_1998 explică (pentru Sebastian11x1):

Dati un link cu driveru care imi trebuie... windowsul are 32-bit...si modelu de camera este HP-webcam-101

| Sebastian11x1 a răspuns:

Http://h20000.www2.hp.com/......ctList.jsp vezi ca ai o serie intreaga de modle compeq, selectezi exact modelul tau, sistemul de operare si alegi ce driver ai nevoie

| Tonie_Alin_1998 explică (pentru Sebastian11x1):

Laptopu meu e HP Compag Presario CQ56...si nu gasesc pentru el nici un driver pentru camera web!

| CR9Chitz a răspuns:

Poate e oprita din buton.

| Tonie_Alin_1998 explică (pentru CR9Chitz):

Ce buton? Unde il gasesc?