| gmxromania78 a întrebat:

Salut, am un Laptop Latitude D620, si scrie No battery is detected. Deci nu mi-o detecteaza, iar cand trag cablul de alimentare se opreste de tot. Solutia?

Răspuns Câştigător
| djdani1 a răspuns:

Ai probleme cu bateria! Din pacate nu se poate repara.Il duci la un service autorizat si daca mai ai garantie ei iti vor schimba bateria gratuit.
Bafta!

| gmxromania78 explică (pentru djdani1):

Multumesc de raspuns! Ai funda!

4 răspunsuri:
| IAMKENNETH a răspuns:

Ai bateria bagata in laptop? laughing

| gmxromania78 explică (pentru IAMKENNETH):

Da, merge doar cu cablul de alimentare, daca il scot numai merge.

| IAMKENNETH a răspuns (pentru gmxromania78):

Inteleg ..hm..nuprea ma pricep la din astea, poate trebuie schimbata bateria happy