| alexfrumusik a întrebat:

Am un laptop Lenovo, si am facut niște setări pentru a il putea conecta la tv(precizez ca nu a mers).+acea Setare cu vedere doar pe un singur ecran. Apoi ecranul s a facut negru si nu a mai apărut nimic.Doar daca ii dai Restart apare sigla cu Lenovo si se innegreste la loc.Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cand startezi apasa intermitent cateva secunde tasta f4 sau f5 sau dupa caz cea care are un desen cu un tv sau un screen.
de asemenea poti starta cu f8 si alegi optiunea "ultima configuratie ce a functionat"

| Cristi_Stroe_1995 a răspuns:

Conecteaza la laptot un ecran de pc si o sa iti apara imaginea pe ecranul conectat, dai click dreapta pe ecran apoi rezolutie ecran si la prima casuta selecteaza modul duo deoarece este setat doar pe ecran 2, simplu