| AlexBoy88 a întrebat:

Salut Am un laptop mai slabut (Pentium Dual-Core T4500 2.30 GHz, 6GB ram DDR3, si o placa video integrata).
Ce jocuri as putea sa ma joc?
Nu ma intereseaza jocuri din astea de ultima generatie.
Dau Fundoi mare!

Răspuns Câştigător
| Droguri a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic la categoria ram stai bine dar placa video nu stiu cam ce memorie are eu joc Hunting Unlimited 2008 si 2011 si am procesor Pentium 4 3.0 ghz deci tie ar trebui sa ati mearga fara probleme oricum daca ai face un upgrade la placa video macar sa fie de 512mb oricum succes funda?

| AlexBoy88 explică (pentru Droguri):

Placa video este Intel GMA - 4500M de 64Mb dar isi mai ia din ram 1, 3Gb.
Ce jocuri ar merge? (Am jucat Sims 3 cu rezolutia ful si restul low cu 22FPS)

| Droguri a răspuns (pentru AlexBoy88):

Pai trebuie sa faci update la placa video ca are o memori foarte mica si nu poti sa joci prea multe jocuri cu grafica buna oricum cred ca este integrata placa ta video deci intereseaza-te de o placa video mai buna ca placa aia video iti trage tot sistemul in jos degeaba ai 6 gb ram si processor dual-core ca nu poti sa te bucuri de adevarata valoare a pc-ului tau deci mult succes!