| DGVaLy3 a întrebat:

am un laptop mai vechi.cu placa video de 64 mb, si nu gasesc driver pentru ea.am cautat de mi-a venit raw. driverul se numeste"Trident Microsystems CyberBlade i7d. daca gasiti driver care se poate downloada...trimiteti-mi si mie link.va rog

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Daca nu sti ce driver ai nevoie, poti incerca aceasta: http://www.touslesdrivers.com/index.php?v_page=29, ii gratis;)
Tot ce trebuie sa faci ii sa dai Lancer la détection, apoi sa instalezi acel plugin pe care ti se ofera (pentru a putea continua scanarea componentelor) pe urma, dupa scanare, selectezi windows-ul pe care il ai si o sa iti apara o lista intreaga cu driverele componentelor pentru laptop-ul tau :)

Bafta :)

2 răspunsuri:
| bebin a răspuns:

Nu ai zis ce marca e laptopul. Poate gasesti pe site-ul lor ceva. Eu am gasit pentru un Toshiba tecra

| DGVaLy3 explică:

Laptopul este Sony pcg f801