| csnexus a întrebat:

Salut am un laptop pe care am windows7 si am facut 2 conturi intrebarea mea este poate asta sa afecteze performantele?

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

NU. Nu te lua dupa toti "expertii" in calculatoare. Poti sa iti faci cati utilizatori vrei tu. Performantele vor fi aceleasi.

| GMVBOSS a răspuns:

Foarte,foarte mult. pot spune chair 300Mhz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Ideea conturilor este sa tina fisierele fiecarui utilizator in foldere diferite: fiecare user are un folder "My Documents", "My Pictures" etc separat.

| ferchescata a răspuns:

Nu cred sa iti afecteze.Atata timp cat tu utilizezi un singur cont si celalalt e numai scris in baza de date si nu este folosit nu cred sa foloseasca.