| bogdyby a întrebat:

Salut, am un laptop Toshiba Satellite S50-B si de 2 zile nu imi mai vede cablul de la internet, mufa nu cred ca s-a stricat, dintr-o data nu o mai vedea, stie cineva ce pot face?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Reinstalează driver-ul plăcii de rețea.

| bogdyby explică (pentru mihai69):

Am windows 8.1 pe el, nu am drivere, sunt incluse, i-am dat o reimprospatare, dar degeaba, tot nu merge

| mihai69 a răspuns (pentru bogdyby):

Http://support.toshiba.com/drivers
Alegi LAN și vezi care e pentru tine.
Oricum, Window$ fără drivere nu există. Că le scoate singur (cam de la versiunea 7 în sus) de unde știe el, e altă poveste.

| Mrelly2002 a răspuns:

Probabil driverele, uite-te aici pe site la Toshiba si introdu modelul tau si tot ce trebuie si descarca driverul de internet

http://www.toshiba.com.ro/......s_bios.jsp