| ajutorlaoriceora a întrebat:

Am un Lenovo g550 cu ram de 4 modificat. As vrea sa schimb procesorul actual care e dual core de 2.2. Și placa video. Cam cât ar costa și dacă se poate?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Zau...aia crezi tu! Tu crezi ca laptopul e desktop...bai copilasi, treziti-va!

2 răspunsuri:
| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Da se poate si costul este in functie de piaese

| Voicu_Toma_2000 a răspuns (pentru K0sti):

Da ma spui ca nu merge? Eu cum mi-am pus i5? cum mi-am pus inca 4GB RAM? Zi ma, gandeste-te de doua ori pana sa spui ceva

| K0sti a răspuns (pentru Voicu_Toma_2000):

Zau...aia crezi tu! Tu crezi ca laptopul e desktop...bai copilasi, treziti-va!