| Daniel26 a întrebat:

Am un modem Vodafone K3520 cu o cartela repaid pt conectarea la net. Am reincarcat-o in septembrie, dupa o pauza de cca 8-9 luni. Observ ca nu se conecteaza la net, apare triunghiul galben -Limited Connectivity, la sageata in dreptul careia scrie Sent, apar cifre, iar langa cea unde scrie Received, apare 0 (zero) permanent. Daca incerc sa ma conectez la o pg de net, si la Sent cifra devine zeroin cele din urma. Se poate face ceva sau trebuie sa merg la Vdf sa intreb? Merci.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scaote modemul si baga-l in alt usb. Updateaza si driverele usb.