| cosmin21234 a întrebat:

Salut am un monitor Dell 1707FP si mereu cand deschid calculatorul trebuie sa apas pe un buton de la monitor ca sa intre in digital input ca sa imi vada placa si sa porneasca. Stie cineva cum pot remedia problema.Cand intru pe pc sa apara direct fara sa apas eu.
ps. Placa video este conectata cu DVI

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Monitorul se poate seta pe detectare automata de semnal SAU faci setarile necesare manual (in meniul de reglaj a monitorului) si se salveaza la iesirea din meniu.