| stefanik96 a întrebat:

Am un mp4 care nu mai merge sa il deschid doar cand il conectez la calculator prin ajutorul usb-ului dar ca sa il deschid normal asa nu merge, l-am pus la incarcat crezand ca este bateria dar nimic. Inainte de aceasta problema l-am inchis normal iar cam peste 1 ora nu a mai mers.

2 răspunsuri:
| Annemari3 a răspuns:

Ahhhh in sfarsit prind pe cineva cu aceeasi problema big grin
Si mie mi s-a intamplat asta numai ca la telefon.
Deci, tastele sunt stricate si poate fi din 3 motive.
1.l-ai udat
2.l-ai scapat pe jos
3.s-au ars
Trebuie dus la reparat, pe mine m-a ajuns 80 de lei.

| aleph a răspuns:

Ce ai mai facut cu mp4? ca aceeasi problema o am si eu cu un expert digital mz 1818