| DaRyUsSyK a întrebat:

am un nokia 2330 si are ceva probleme, se deblocheaza greu, iese mai greu din meniul general, ce problema poate fi si cum as putea sa o rezolv,?

3 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Incarca sa tastezi *#7780# pentru a reveni la setarile din fabrica, daca face tot asa poti sa incerci o formatare a telefonului tastand *#7370# dar, ATENTIE, formaterea sterge toate datele din telefon (poze, numere, muzica, etc.) nu si de pe card.

| DaRyUsSyK explică:

Si cum as putea afla codul de siguranta (specific ca telefonul este nou pe abonament)

| DaRyUsSyK explică:

Am rezolvat problema(poza de pe fundal era prea mare)