| 3manu3l1 a întrebat:

Salut am un Nokia 5230 In care am bagt multe jocuri printre care si aceea aplicatie care este o pisica care vorbeste si alta aplicatie care vorbeste un catel si nu imi mg dai clik pe ele si nu mg nu-mi apare nimic nu se deschide
Un coleg are telefon la fel la fel ca al meu si ii merg aceste aplicatii dar a zis ca si-a instalat ceva ca sa mearga dar nu mai stie ce!
Aveti idee ce trebuie sa instalez?
Daca da lasi un site de unde pot downloada!
Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Daca ai android ar trebui sa iti meargatongue

| Dvdenco a răspuns:

Nu trebuie nici un program special doar intri in Ovi Nokia si downloadezid e acolo trebuie sa mearga