| tooteu a întrebat:

am un Nokia asa 302 si cand fac poze se vede poza bine, dar cand intru sa le vad imi apare decat jumate sau 3 sferturi se vede gri si doar putin din poza se vede sad funda pentru un raspuns folositor

Răspuns Câştigător
| CrazzzyA a răspuns:

Probabil telefoanele sunt de vina. Si eu patesc la fel.

| tooteu explică (pentru CrazzzyA):

Ai acelasi tip de telefon? smug

3 răspunsuri:
| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns:

Ai luat folia de la camera desfaci carcasa din spate si iei folia si vezi daca merge

| tooteu explică (pentru qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg):

Nu stiu ce sa fac e luat de 3 luni si e inca in garantie, ai alta solutie in afara de umblat in el?